0216 578 33 33

KOSİFLER GROUP’TA SOSYAL HAKLAR ve ÇALIŞMA KOŞULLARI

Grubumuz çalışanlarına, sosyal ihtiyaçlarını karşılamaya ve kendilerine daha iyi bir iş ve yaşam standardı sağlamaya yönelik sosyal haklar da sunulmaktadır.


Çalışma Koşulları

Grubumuz çalışanlarına, sosyal ihtiyaçlarını karşılamaya ve kendilerine daha iyi bir iş ve yaşam standardı sağlamaya yönelik sosyal haklar da sunulmaktadır. Bu kapsamda; çalışanlarımıza sağlık hizmeti, öğle yemeği, servis ve çalışanlara evlilik, doğum gibi özel günlerinde de maddi ve manevi yardımlar yapılmaktadır.

  • Çalışma Saatlerimiz: Grubumuzda çalışma saatleri iş kanunlarına uygun olup, lokasyonlara ve departmanlara göre farklılık göstermektedir.
  • Yemek Hizmetimiz: Öğle yemeği tüm çalışanlarımıza kendi yemekhanemizde verilmektedir. Ayrıca, alternatif olarak çalışma saatleri süresince lokasyonumuzda bulunan 2 adet kafeterya, hizmet vermektedir.
  • Personel Taşıma Hizmetimiz: Grubumuz çalışanlarına, Anadolu yakasındaki çeşitli güzergahlara servis imkanı sağlanmaktadır.
  • İndirim Olanakları: Çeşitli firmalar, grubumuz çalışanlarına özel indirim fırsatları ve promosyon hizmetleri sunmaktadır.
  • Kuru Temizleme ve Kuaför Hizmeti: Grubumuz çalışanlarına ayrıcalıklı fiyatlarla sunulan kuru temizleme ve kuaför hizmeti de mevcuttur.
  • Grubumuzda İş Kanunu’na Uygun Olarak Belirlenen İzin Olanakları İş Kanuna Uygun Olarak,

           * 1 yıldan 5 yıla kadar hizmet süresine sahip olanlar 14 iş günü

           * 6 yıldan 15 yıla kadar hizmet süresine sahip olanlar 20 iş günü

           * 16 yılın üzerinde hizmet süresine sahip olanlar 26 iş günü olarak belirlenmiştir.

Ayrıca hastalık, evlilik, ölüm, doğum ve süt izni gibi sosyal / mazeret izin hakları da bulunmaktadır.