0216 578 33 33

KOSİFLER GROUP’TA İŞE ALIM (SEÇME VE YERLEŞTİRME)

Kosifler Group olarak seçme ve yerleştirme politikamızın amacı, eğitim düzeyi yeterliliğine ve gerekli deneyime sahip, motivasyonu yüksek, eğitime ve öğrenmeye açık, iş ahlakına sahip ve grubumuza katkı değer sağlayacak adayların kadromuza kazandırılmasıdır.Kosifler Group olarak seçme ve yerleştirme politikamızın amacı, eğitim düzeyi yeterliliğine ve gerekli deneyime sahip, motivasyonu yüksek, eğitime ve öğrenmeye açık, iş ahlakına sahip ve grubumuza katkı değer sağlayacak adayların kadromuza kazandırılmasıdır.

İşe alım sürecimiz, açık pozisyonlarımızın www.kosifler.com.tr internet sitemizden, Kariyer.net ve Secretcv.com İnsan Kaynakları portallarından yayınlanması ile ilerlemektedir.

Başvuru değerlendirmelerinde, grubumuzda çalışmakta olup ilgili ilana başvuruda bulunan adaylara öncelik verilmektedir. Daha sonra Aday Başvuru Havuzumuz’ da var olan adaylar ve daha sonra ilgili ilana başvuruda bulunan adaylar değerlendirilir. Pozisyon için, hiçbir ayrımcılığa yer verilmeden, gerekli yetkinliklere ve özelliklere sahip olan adaylarla, ilgili pozisyon için iş görüşmeleri yapılıp, uygun görülen adayların referans kontrolünü takiben, adaylara iş teklifi sunulmaktadır.

Pozisyona uygun görülen adayın teklifi kabul etmesini takiben diğer görüşme yapılmış veya yapılmamış adaylara, ayırt etmeksizin süreç ve sonuç ile ilgili e-posta veya telefon yolu ile bilgilendirme yapılmaktadır.