0216 578 33 33

Kosifler Oto LAND ROVER

Kosifler Oto Land Rover model ve fiyat listesi


Kosifler Oto LAND ROVER sayfasına git
www.kosifleroto.com.tr

1948 yılında ilk modelini satışa sunan Land Rover, bugün 4x4 ya da SUV denildiğinde tüm dünyada ilk akla gelen markadır ve tam 65 yıldır sadece 4x4 üretimine konsantre olmuş, deneyimli bir üreticidir. “Dünya’nın her türlü zemin koşuluna uygun en iyi aracını yaratmak” vizyonu hiç değişmeyen ve her yeni modeli ile bu vizyonu biraz daha ileriye taşıyan Land Rover günümüzde her türlü ihtiyacı sağlamaya hazır bir araç filosuna sahiptir.

Her biri ileri teknolojilerle donatılan Land Rover modelleri, tasarımları ile de birer ikon haline gelmiştir ve hem asfalt hem de arazi sürüşlerinin vazgeçilmez araçları olarak bir çok yerde boy göstermektedir. Kullanıcı ihtiyaçlarını karşılamaktan da öte, onlara ilham vermeyi de amaçlayan tüm Land Rover modelleri, maceraperest ruhundan ödün vermeyen şehir araçları olarak günümüze adapte olmuşlardır.

Çevreye duyarlı bir üretici olarak bilinen Land Rover, araçlarında sağladığı gelişmiş çevreci teknolojiler dışında Born Free, The Royal Geographical Kuruluşları gibi kendini doğaya adamış kurumlara da destek vererek marka değerlerini açıkça ortaya koymaktadır. İnovasyon ve yenilikçi kültürü benimseyen Land Rover, geliştirilmiş son teknolojileri kullanarak daha verimli araçlar üretmek için çalışmalarına ara vermeksizin devam etmektedir.