0216 578 33 33

Kosifler Oto Uzun Dönem Kiralama

20 yıldır üstün ürünleri nitelikli hizmetlerle müşterilerine sunan Kosifler Oto satın alma dışında da alternatifler sunuyor.


Uzun Dönem Kiralama
Uzun dönem kiralama sayfasına gitwww.kosifleroto.com.tr
20 yıldır üstün ürünleri nitelikli hizmetlerle müşterilerine sunan Kosifler Oto satın alma dışında da alternatifler sunuyor. Şirket filosu yönetmek zahmetli ve bir çok sürecin kontrol edilmesi gereken bir görevdir: Şirket imajına ve kullanım alanına göre uygun filo yapısı nasıl seçilmeli? nereden alınmalı?, bakım anlaşmaları, sigorta ve diğer bürokratik işlemler için zaman ve kaynak tahsisi nasıl yapılmalı? Kosifler Oto Kiralama ve filo satış departmanı size bu konuda çözüm sunuyor. BMW, MINI, LANDROVER otomobilleri satın alma yerine, uzun dönem kiralama ile hem zahmetsiz ve nitelikli bir filoya sahip olursunuz, hem de hep mobil kalırsınız.

Kosifler Oto’nun kurumsal müşterilerine uyguladığı kiralama programının avantajları:
Uzun dönem kiralama ile şirket açısından kaynak israfı önlenebilmektedir. Otomobili kiralayan kurum, otomobilin bedelini değil, yıpranma payını zaman dilimine bölünmüş olarak ödemektedir. Böylece öz sermayeyi zorlamayan bir finans modeli yaratılmıştır. Şirket, kaynaklarını üretimi arttırmak ya da yeni iş imkanları yaratmak üzere kullanabilmektedir. Aylık kira faturaları, masrafa yazılabildiğinden, KDV tutarı, ödenecek KDV den mahsup edilerek vergi avantajı sağlanmaktadır. Şirketin, Kosifler Oto’nun otomobil kiralama programını uyguladığında, sigorta, vergi, bakım, onarım ve kaza prosedürü gibi olayları takip etmek için bir departman oluşturmasına gerek kalmaz. Kiralanan otomobilin kaza veya arıza durumunda, müşterilere yedek araç temin edilebilmektedir. Kurumlar kiralama programını uygulayarak, asıl faaliyet alanlarına daha fazla zaman, sermaye ve emek harcayabilmektedirler. Otomobillerin bakım ve onarımı profesyönelce Kosifler Oto’nun kalite standartlarına göre uygulanmaktadır.